زبان

فرفروک (FerFerok.com) تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و هر گونه فعالیت مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران توسط کاربر باعثحذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد.

فرفروک صرفا به عنوان نماینده رستوران خدماتخود را ارائه می نماید.

هنگامی که رستوران سفارش غذای شما را دریافتکرد ممکن است با تلفن با شما تماس گرفته شود؛

در صورت عدم پاسخگویی ، سفارش شما ممکن است ردشود.

فرفروک نماینده‌ای برای برقراری ارتباط بینمشتریان آنلاین و رستوران‌های فروش غذا است و لذا مسئولیتی در قبال کیفیت غذا ونحوه‌ی ارسال سفارش عهده دار نیست. کیفیت غذا بر عهده رستوران مورد نظر می‌باشد وهرگونه شکایت، درخواست و اظهار نظر در مورد کیفیت و نحوه‌ی ارسال غذا به مدیرمربوطه منتقل خواهد شد

 .

 .

زمانی که یک سفارش ثبت و تایید می شود دیگرامکان لغو آن وجود نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش صورت گیرد،لطفا با شماره پشتیبانی فرفروک تماس حاصل فرمایید.

زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبیبوده و این امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط خارج از کنترل رستوران این زمان افزایشیابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد که در این صورت هزینه پرداختی شما مستردخواهد شد.

 افرادی که ازپرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجهپرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا 24 ساعت مسترد خواهد شد و یا وجهپرداختی همان لحظه به اعتبار شخص در سایت اضافه خواهد شد.

مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه می‌باشد.در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهدشد.

مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نامو نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است. در صورت ارسال اطلاعاتاشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه سفارش و ارسال غیرقابل بازگشت خواهد بود.

چیلیور را خود محفوظ می دارد تا به صورت مستقل،در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.

مسئولیت محتوای پروفایل و منوی غذای رستورانهاو همچنین درستی و صحت اطلاعات نمایش داده شده و تطابق آن با آنچه که عرضه می شودبر عهده مدیر رستوران می باشد و فرفروک هیچگونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده‌ وآسیب های احتمالی آن بر عهده نمی‌گیرد.

مقصود از واژه ی رستوران می تواند آشپزخانه‌هایطبخ غذا و یا کیترینگ نیز باشد.

فروش فرفروک براساس انبار و ذخیره رستوران استو اگر در موقع سفارش، محصول مورد نظر در رستوران موجود نباشد ممکن است آن سرویسارائه نشود و فرفروک نسبت به اینکه لیست غذاهای ذکر شده در سایت حتماً موجود باشدتعهدی نمی دهد.

در سایت امکان اضافه کردن چند آدرس در پروفایلشما قرار داده شده است و نیازی به ایجاد چند نام کاربری نمی باشد. لذا کاربر تنهاامکان انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت،اکانت دوم حذف خواهد شد.

اگر کاربر در حین سفارش در آدرسی که مشخص کردهاست نباشد سفارش به هیچ عنوان به جای دیگری که حضور دارد تحویل داده نمی شود ومسئولیت تمامی مشکلاتی که از این نظر پیش خواهد آمد بر عهده کاربر خواهد بود.

در صورت مشاهده هر گونه ارسال توهین آمیز،تمسخر آمیز و یا بی احترامی به مدیران رستوران ها و مسئولان سایت، به کاربر خاطیاخطار داده می شود و در صورت لزوم کاربری وی مسدود خواهد شد.

همه ی قوانین تا زمانی که در سایت فرفروک دادهمی‌شوند معتبر هستند. در هر بازدید شما، این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاحو یا به روز شده باشند لذا توصیه می‌شود برای هر بار استفاده از وب سایت مجدداقوانین سایت را مطالعه نمایید.

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار وارسال های خود را به سایت به عهده خواهید گرفت.

امیدوار هستیم با به کارگیری این قوانین ودستورالعمل هایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد فرفروک بتواند خدماتی مناسببه شهروندان عزیز ارائه نماید. شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما رادر ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت جلوهداران یزد آرمان با نام تجاری فرفروک می‌باشد

اشتراک در خبرنامه فرفروک